Babymassage bij klachtjes

De cursus babymassage zorgt voor veel ontspanning en kan helpen op verschillende klachtjes te verlichten of ervoor zorgen dat een baby beter slaapt.

Soms blijft een baby echter last houden van bepaalde klachten. Dan is het prettig om met specifieke babymassage technieken deze klachten te kunnen verlichten.

Daarbij kun je denken aan:

– darmkrampjes

– moeite met in slaap vallen

– voorkeurshouding

– overstrekken

Bij De Kleine Boeddha kun je deze technieken leren in een privécursus. Ook kun je ervoor kiezen om je kindje door mij te laten masseren. Neem contact op voor de mogelijkheden.

Uiteraard is massage geen vervanging voor medische hulp, maar het kan wel degelijk ondersteuning bieden. Afhankelijk van je babymassage ervaring en de klacht van je kindje kan een privéworkshop van 2 uur je een heel eind op weg helpen!

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑